Menu

W środę w centrum Londynu odbędzie się impreza F1 Live

Red Bull

Obecni posiadacze praw komercyjnych do Formuły 1 zdecydowali się zorganizować promocyjny pokaz jutro na ulicach Londynu z udziałem wszystkich zespołów i kierowców startujących w bieżącym sezonie.

Liberty Media w ten sposób chce zaprezentować nową erę w historii tego sportu, której celem jest zmniejszenie dystansu dzielącego fanów od Formuły 1.

Już od godziny dwunastej do dyspozycji kibiców będą szkółki F1 oraz innowacje. Głównym ich celem będzie zainteresowanie dzieci i młodzieży nowoczesnymi technologiami stosowanymi w Formule 1 oraz umożliwienie im podjęcia pierwszych kroków w stronę rozpoczęcia kariery w tym sporcie jako na przykład inżynier.

Od siedemnastej trzydzieści do godziny dwudziestej pierwszej czasu brytyjskiego na placu Trafalgara odbędzie się największe w historii F1 live show. Na miejscu obecne będą gwiazdy znane z Formuły 1, legendy tego sportu, a także celebryci.

"F1 Live Londyn to najbardziej uderzający przykład ewolucji Formuły 1 w tym roku. Uważamy, że nie ma lepszego sposobu do celebrowania ekscytującego sezonu, trakcie którego jesteśmy niże ta impreza w Londynie, w przeddzień Grand Prix Wielkiej Brytanii. To wszystko me na celu dać fanom możliwość bycia bliżej zespołów i kierowców, których uwielbiają - powiedział San Bratches dyrektor zarządzający F1 do spraw komercyjnych.

Dla tych, którzy nie będą mogli być na miejscu, od godziny osiemnastej czasu brytyjskiego będzie prowadzona transmisja na żywo na oficjalnym kanale na YouTube Formuły 1.

Image © Red Bull Content Pool

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE