Menu

Palmer nie może doczekać się występu przed własną publicznością

Jolyon Palmer / Renault Sport F1 Team

Jolyon Palmer podczas GP Wielkiej Brytanii zjawi się w doskonałym humorze, ponieważ cieszy się na możliwość zaprezentowania się przed lokalnymi fanami.

W ostatnim czasie Brytyjczyk zajął jedenaste miejsce przegrywając jednak walkę o punkty z Lanecem Strollem. Nad Palmerem wisi jednak chmura niepewności, ponieważ cały czas jest zagrożony utratą fotela wyścigowego - i to jeszcze w tym sezonie. Pomimo niepewnej sytuacji, kierowca Renault zamierza pokazać swoje umiejętności podczas domowej rundy.

Nie mogę doczekać się wyścigu przed lokalnym tłumem. Uwielbiam ten tor i zawsze jest to wyjątkowy weekend dla mnie. Ludzie zawsze przychodzą tu z pasji i to daje się wyczuć na każdym kroku - powiedział Jolyon Palmer.

Pierwszy raz na Grand Prix Wielkiej Brytanii byłem mając sześć lat. To wspaniałe uczucie wracać tutaj już jako etatowy kierowca.

To oczywiście tor, który znam najlepiej. Ma naprawdę wiele szybkich zakrętów, a jazda po nim jest naprawdę płynna. To tutaj zdobyłem parę miejsc na podium w niższych seriach, włączając w to zwycięstwo w F2 i drugie i trzecie miejsce w GP2. Moim celem jest tutaj utrzymanie tempa i zdobycie punktów - zakończył Brytyjczyk.

Image © Renault Sport F1 Team

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE