Menu

Salvador Duran powraca do Team Aguri na resztę sezonu Formuły E

Salvador Duran / Team Aguri

Zespół Aguri, startujący w Formule E potwierdził, że na pozostałe rundy elektrycznych mistrzostw do bolidu powróci Salvador Duran.

Były kierowca zespołu Trulli, który nie zdołał wystartować w żadnej rundzie tegorocznego sezonu Formuły E, zastąpił Nathanaela Berthona, który rozstał się z zespołem w poniedziałek.

Duran po pierwszym sezonie Formuły E z zespołem Aguri, z którym wystartował we wszystkich zeszłorocznych rundach i zdobył 13 punktów, przeniósł się do ekipy Trulli, z którą miał rywalizować w obecnym sezonie, jednak problemy techniczne spowodowały, że ekipa po pierwszej rundzie musiała wycofać się z całego sezonu.

Meksykanin przed występem w Argentynie na torze w Buenos Aires powiedział: To jest ambitny zespół z jednym z najlepszych działów inżynierii i wiedzy technicznej w Formule E i z niecierpliwością czekam na bycie częścią już udanego sezonu.

Nie mogę szczególnie doczekać się mojego domowego wyścigu w Meksyku w Marcu. Atmosfera będzie niesamowita i chce dać dobre show moim wszystkim rodakom - dodał Duran.

Zespół Aguri w klasyfikacji zespołów plasuje się obecnie na na szóstej pozycji z dorobkiem dwudziestu punktów.

Image © Team Aguri

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE