Menu

Fong zastąpi Mardenborough’a podczas finałowej rundy GP3 w Abu Zabi

Adderly Fong / Carlin

Adderly Fong powróci do GP3 podczas weekendu w Abu Zabi na torze Yas Marina, gdzie zastąpi Janna Mardenborough’a w barwach ekipy Carlin.

Kierowcy rozwojowego zespołu Lotus zabrakło podczas przedostatniej rundy w Bahrajnie, czego powodem były zobowiązania w Pucharze Świata GT FIA, które odbywały się w Makau.

Fong sezon 2015 serii GP3 rozpoczął z zespołem Koiranen GP, jednak ponieważ został zastąpiony przez debiutanta Matevosa Isaakyana, przeszedł do ekipy Carlin na ostatnią rundę w Abu Zabi, gdzie jego partnerami będą Antonio Fuoco i Mitch Evans.

Wiedzieliśmy od pewnego czasu, że Jann nie będzie w stanie konkurować w Abu Zabi i chciałbym mu podziękować za jego wkład w zespół w tym sezonie - powiedział szef ekipy Trevor Carlin.

Z powodu jego nieobecności, jesteśmy bardzo zadowoleni móc powitać Adderly’ego w zespole i cieszymy się na współpracę z nim.

Adderly to kierowca, z którym rywalizowaliśmy od wielu lat i to wspaniale mieć go w zespole w ten weekend, podczas naszej ostatniej rundy GP3 - dodał Carlin.

Image © GP3 / Series Media Service

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE