Menu

John Filippi pozostaje w serii WTCC z zespołem Campos Racing na sezon 2016

John Filippi / Campos Racing

John Filippi wystartuje w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych w sezonie 2016 i będzie wspierany przez czterokrotnego mistrza serii Yvana Mullera.

Filippi, który stał się najmłodszym zdobywcą pole position w poprzednim sezonie, do drugiego wyścigu na torze w Katarze, rozpoczął współpracę z Yvanem Mullerem, który zapewni młodemu kierowcy kluczową wiedzę i porady podczas wszystkich wyścigów w sezonie 2016.

John pokazał już wiele rzeczy mimo młodego wieku - powiedział Yvan Muller. Niemniej jestem przekonany, że jest na początku, jeśli chodzi o jego pełen potencjał. Z moim zespołem będziemy u jego boku, aby nim kierować, aby mógł stać się istotnym graczem w tegorocznych mistrzostwach.

Filippi, który w sezonie 2016 będzie rywalizował w barwach zespołu Campos Racing, w swoim trzecim sezonie w WTCC, powiedział: Jestem bardzo szczęśliwy z kontynuowania naszej wspólnej historii. Jestem bardzo szczęśliwy móc kontynuować pracę z inżynierami i mechanikami z zespołu Campos Racing. Jestem pewny siebie w tym sezonie i mam nadzieję, że mogę osiągnąć wspaniałe wyniki.

Kierowca zespołu Campos Racing będzie rywalizował w WTCC Trophy w swoim Chevrolecie Cruze RML TC1.

Image © DPPI

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE