Audi prezentuje nowe malowania fabrycznych aut na sezon 2020

Audi prezentuje nowe malowania fabrycznych aut na sezon 2020

Audi zaprezentowało nowe malowania swoich samochodów, którymi w sezonie 2020 DTM będzie rywalizować sześciu kierowców.

Producent z Ingolstadt nie miał sobie równych podczas zeszłorocznego sezonu wyścigowego, w którym brylował na każdej płaszczyźnie. Audi, mimo kilku dobrych prób ze strony BMW, zdobyło trzy mistrzowskie tytuły, kończąc rywalizację na czołowych miejscach we wszystkich klasyfikacjach.

Sezon 2020 będzie dla Audi niezmieniony pod względem składu kierowców. Obok panującego mistrza Rene Rasta wystartują Loic Duval, Robin Frijns, Jamie Green, Nico Muller i Mike Rockenfeller.

Rast w sezonie 2020 wystartuje w biało czerwonym malowaniu, Rockenfeller w niebiesko-żółtych barwach, z kolei Duval w czerwono-szarym. Kibice Jamiego Greena będą musieli się przywyczaić do nowego wyglądu samochodu, ponieważ Brytyjczyk stanie na starcie w czarno-szarym aucie, natomiast Muller i Frijns będą reprezentować barwy odpowiednio: zielono-białe i niebieskie.

Rene Rast – Audi Sport Team Rosberg

Rene Rast

Jamie Green – Audi Sport Team Rosberg

Jamie Green

Nico Müller – Audi Sport Team Abt Sportsline

Nico Muller

Robin Frijns – Audi Sport Team Abt Sportsline

Robin Frijns

Loïc Duval – Audi Sport Team Phoenix

Loic Duval

Mike Rockenfeller – Audi Sport Team Phoenix

Mike Rockenfeller

Samochodami Audi w nadchodzącym sezonie ścigać się będzie również zespół WRT, który wystawi aż trzy auta, za kierownicą których zasiądą: Ed Jones, Fabio Scherer i Ferdinand Habsburg.