Corvette Racing #64 z nowym malowaniem podczas rundy na torze w Szanghaju

Corvette Racing #64 z nowym malowaniem podczas rundy na torze w Szanghaju

Zespół Corvette Racing zaprezentował nowe malowanie, jakim będzie dysponować podczas rundy Długodystansowych Mistrzostw Świata na torze Shanghai International.

Prowadzony przez Olivera Gavina i Tonny'ego Milnera, Chevrolet Corvette'a C7.R będzie pomalowany na srebrny kolor, a nie jak dotychczas "Millenium Yellow", czyli tradycyjne barwy ekipy, którymi dysponuje od kilku sezonów.

Przejechałem trzy pokolenia Corvettą - C5-R, C6.R i C7.R - i wszystkie na żółto. Auto w barwach Redline jest fantastyczne - powiedział Oliver Gavin.

Jest super, jest nowe i ostre. Trzeba się przywyczaić, kiedy po raz pierwszy popatrzy się na maskę w kolorze srebrnym, a nie żółtym.

Nowe barwy zespołu Corvette Racing w klasie LMGTE Pro to oznaka logo nowej serii samochodów Redline firmy Chevrlet na rynek chiński, które pojawiły się na ubiegłorocznym salonie motoryzacyjnym w Guangzhou.

6 Hours of Shanghai to pierwsza runda FIA WEC, prócz 24-godzinnej rywalizacji w Le Mans, w której zespół Corvette Racing postanowił wystartować od swojego ostatniego wyścigu w Austin w 2014 roku.

Corvette Racing #64