Dragon Inc. głównym sponsorem zespołu Techeetah

Dragon Inc. głównym sponsorem zespołu Techeetah

Dostrzegając możliwości marketingowe i potencjał najszybciej rozwijającego się sportu na świecie, Dragon Inc nawiązał współpracę z zespołem TECHEETAH Formuła-E, w którym jeżdżą Jean-Eric Vergne oraz Andre Lotterer.

Dragon Inc. jest pionierem nowej ery Blockchain i branży rozrywkowej, a Formuła E przewodzi rewolucji elektrycznej w sportach motorowych. To naturalne, że obydwa te podmioty podejmują tę przełomową współpracę. Zarówno Dragon, jak i TECHEETAH stosują technologie, które na nowo odkrywają swoje branże. Staramy wspierać się nawzajem nie tylko poprzez dzielenie się technologią, ale także poprzez zwiększanie świadomości dotyczącej płynących z nich korzyści na arenie światowej. Będąc byłym komandosem Royal Marine, uczono mnie, aby dawać przykład i wyznaczać wysokie standardy. Połączenie rozwiązań Formuły E i firmy Blockchain, Dragon właśnie tego dokonuje. To będzie niesamowity rok dla obu naszych zespołów, dzięki wspólnej pracy możemy zbudować coś większego - powiedział Paul Moynan, współzałożyciel Dragon Inc.

Cieszę się, że mogę ogłosić nawiązanie współpracy pomiędzy Dragon Inc. i TECHEETAH, dwoma przedsiębiorstwami mającymi wspólną misję: zrewolucjonizować przemysł rozrywkowy, stosując wiodącą na świecie technologię. Formuła E jest uznanym liderem w seriach wyścigowych wykorzystujących samochody elektryczne. Ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć nasz pełny potencjał biznesowy. Ekscytujące czasy są przed nami, ponieważ nadal wspieramy się nawzajem i pracujemy nad przyszłością uczciwej gry, technologii i postępu. Naszym zadaniem jest uczynić rewolucję możliwą. Naszą misją jest udostępnienie tego światu - dodał Chris Ahmad, Dragon Inc.

Logo Dragon Inc. będzie widoczne na sekcjach bocznych czterech samochodów wyścigowych TECHEETAH, garażu, odzieży wyścigowej i kaskach kierowców.

Z przyjemnością witamy Dragon Inc. w zespole. Nieustannie staramy się przyciągać nowych i ekscytujących partnerów. Teraz czujemy, że to osiągnęliśmy. Nie możemy się doczekać pomagania im w budowaniu marki i dzielenia naszych technologii, walcząc o mistrzostwo Formuły E - powiedział szef zespołu, Keith Smout.