F1 podała skład kierowców na wirtualne GP Hiszpanii

F1 podała skład kierowców na wirtualne GP Hiszpanii

Oprócz Alexa Albona, Antonio Giovinazziego, George’a Russella, Nicholasa Latifiego, Lando Norrisa i Charlesa Leclerca, w wirtualnym GP Hiszpanii, 10 maja, wezmą udział także gwiazdy światowego futbolu.

Wraz z Albonem w ekipie Red Bull Racing, rywalizować będzie Sergio Agüero, piłkarz Manchester City, który porówna swoje umiejętności z „kolegą po fachu”, bramkarzem Realu Madryt, Thibautem Courtoisem, zasiadającym w drugim fotelu Alfy Romeo Racing Orlen. Do Pietro Fittipaldiego w teamie Haas dołączy Arthur Melo z FC Barcelony. Po raz trzeci w barwach Renault, obok Maxa Fewtrella, wystąpi ikona golfa, Ian Poulter.

Niedzielny wirtualny wyścig odbędzie się w dniu pierwotnie zaplanowanego na 10 maja Grand Prix Hiszpanii na torze Barcelona-Catalunya.

Relacja na żywo, transmitowana na wszystkich oficjalnych kanałach F1: YouTube, Facebooku, Twitchu i Weibo, rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu. Przewidywany czas trwania wyścigu to 1,5 godziny (33 okrążenia), łącznie w sesją kwalifikacyjną.

Image: © Pirelli Motorsport