Konkurs: Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy - ZNAMY ZWYCIĘZCÓW

Konkurs: Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy - ZNAMY ZWYCIĘZCÓW

W związku z rozpoczęciem pierwszego weekendu wyścigowego Formuły 1 2019 i powrotem Roberta Kubicy do tego sportu, mamy dla Was do wygrania trzy książki: "Niezniszczalny. Niesamowita historia Robert Kubicy" Wydawcy Ringier Axel Springer.

Cztery osoby, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na poniższe pytanie, otrzymają od nas wspomnianą książkę.

Pytania:

 • Które miejsce wywalczył Robert Kubica w swoim debiucie w Europejskiej Formule 3 na torze Norisring?
 • Dla jakiego zespołu Polak wywalczył mistrzowski tytuł w swoich startach w World Series by Renault w 2005 roku?
 • Na jakim torze odbył się pierwszy test Robert Kubicy w bolidzie Formuły 1 zespołu Renault?
 • Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać do 17.03 do godziny 23:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem "Książka Niezniszczalny".

  ZWYCIĘZCY KONKURSU:

  Miło nam poinformować, że zwycięzcami konkursu, którzy otrzymają od nas książki Wydawnictwa Ringier Axel Springer pt. "Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy", otrzymują:

  • Bartek Maciaszczyk
  • Marcin M.
  • Dariusz Szymczak

  Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie książka "Kimi Räikkönen jakiego nie znamy". Start konkursu podczas GP Bahrajnu Formuły 1.

  Regulamin konkursu:

  1. Konkurs odbywa się na portalu Motorsport Grand Prix (www.motorsportgp.pl) i trwa do godziny 23:00 dnia 17.03.2019r.
  2. Do wygrania są trzy egzemplarze książki "Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy" Wydawcy Ringier Axel Springer.
  3. Zwycięzcami konkursu będą cztery osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedzą na największą ilość pytań zadanych w konkursie (trzy powyższe pytania).
  4. Uwzględniany będzie każdy pierwszy mail wysłaną przez daną osobę. Kolejne wiadomości wysłane przez tę samą osobę nie będą brane przez nas pod uwagę.
  5. W konkursie nie mogą brać udziału osoby z redakcji strony.
  6. Zwycięzców konkursu ogłosimy w poniedziałek 18.03.2019r. na naszej stronie internetowej www.motorsportgp.pl. Podane zostaną imiona i nazwiska zwycięzców.
  7. W związku z polityką RODO prosimy o wyrażanie zgody o przetwarzanie danych osobowych. W mailu należy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000)."

  Dane wykorzystamy tylko w postaci imienia i nazwiska w celu ogłoszenia zwycięzców na naszej stronie.