Lotos partnerem Roberta Kubicy. Polak został ambasadorem marki Dynamic

Lotos partnerem Roberta Kubicy. Polak został ambasadorem marki Dynamic

Grupa Lotos została oficjalnym partnerem Roberta Kubicy. Umowa z polskim kierowcą została podpisana na rok podczas konferencji prasowej w Warszawie. Dotyczy sponsorowania kierowcy oraz działalności marketingowej.

Polak został także ambasadorem marki Dynamic, dla której będzie brał udział w akcjach promocyjnych napoju energetycznego.

Nie pijam kawy, dlatego energetyki są częścią mojego życia. Mam nadzieję, że będę w stanie pomóc w dotarciu do celu, które Grupa Lotos założyła sobie poprzez moją osobę i miejmy nadzieję, że będę w stanie wspierać ich od strony wizerunkowej, ale też od doświadczenia - powiedział Kubica.

Rozwojowy kierowca Williamsa na konferencji prasowej odpowiadał także na pytania dotyczące jego obowiązków w zespole.

Moja rola jest ujęta w trzech słowach, a pracy jest sporo. Często siedzę z inżynierami do północy, a kiedy startowałem takie rzeczy nie miały miejsca, bo rano był wyścig. Jest dużo pracy, jeśli chodzi o fabrykę. Spędzam tam dużo więcej czasu, niż wtedy, gdybym się ścigał.

33-latek nie zapomniał o wsparciu kibiców, które jak powiedział - było dla niego motywujące.

W moim życiu sporo się zmieniło przez ostatnie lata, ale kibice zawsze byli ze mną. Gdy jeździłem w rajdach w szwedzkim mrozie, walijskim błocie czy włoskim upale. Zawsze byli ze mną, mimo, ze przechodziłem przez trudne momenty i część mogła już stracić nadzieję. Kibice przeszli ciężkie czasy, ale wiara czyni cuda - kontynuował.

Polak potwierdził, że nie weźmie udziału w serii wyścigów długodystansowych.