MotoGP

Fabio Quartararo: Na ostatnim okrążeniu nie miałem już opon

Fabio Quartararo okazał się najszybszy podczas wyścigu o Grand Prix Katalonii. Zawodnik zespołu Petronas Yamaha SRT dzięki wygranej na torze Circuit de Barcelona-Catalunya odzyskał prowadzenie w klasyfikacji generalnej kierowców Motocyklowych Mistrzostw Świata.

Fabio Quartararo - Petronas Yamaha SRT / © Petronas Yamaha SRT
Image: © Petronas Yamaha SRT

Fabio Quartararo: Jutro jest świetna okazja do zwycięstwa

Będący wiceliderem klasyfikacji generalnej MotoGP Fabio Quartararo jest dobrej myśli przed wyścigiem o GP Katalonii. Francuz w kwalifikacjach wywalczył drugie miejsce i stoi przed możliwością trzeciego triumfu w roku 2020.

Fabio Quartararo - Petronas Yamaha SRT / © Petronas Yamaha SRT
Image: © Petronas Yamaha SRT

Moto2: Biesiekirski wciąż przyspiesza w Grand Prix Katalonii

19-letni Piotr Biesiekirski zakwalifikował się do wyścigu motocyklowych mistrzostw świata Moto2 o Grand Prix Katalonii na trzydziestej pozycji, ponownie poprawiając czasy i zbliżając się do dużo bardziej doświadczonych rywali.

Piotr Biesiekirski - RW Racing GP / © Media4Racing
Image: © Media4Racing

Słodko gorzki debiut Biesiekirskiego w MŚ Moto2 na Misano

Podczas debiutanckiego wyścigu w motocyklowych MŚ Moto2 Piotr Biesiekirski poprawił swój czas z kwalifikacji i zrobił kolejny krok w kierunku bardziej doświadczonych rywali. Niestety, z powodu wywrotki na przedostatnim okrążeniu 18-letni Polak nie dojechał do mety Grand Prix Emilii-Romanii na torze w Misano.

PIotr Biesiekirsi - RW Racing GP / © Media4Racing
Image: © Media4Racing

Moto2: Kolejne postępy Biesiekirskiego w Misano

Piotr Biesiekirski w sobotę poprawił swoje czasy okrążeń o kolejną sekundę i zakwalifikował do swojego pierwszego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata Moto2 na 29. pozycji. W niedzielę 18-latek zadebiutuje w MŚ podczas Grand Prix Emilii-Romanii jako najmłodszy zawodnik w stawce.

Piotr Biesiekirski - NTS RW Racing GP / © Media4Racing

Piątkowe postępy Biesiekirskiego w mistrzostwach świata Moto2

18-letni Piotr Biesiekirski zadebiutował w motocyklowych mistrzostwach świata klasy Moto2, pokonując w sumie 32 okrążenia podczas dwóch piątkowych treningów wolnych przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Emilii-Romanii w Misano.

Piotr Biesiekirski - NTS RW Racing GP / © Media4Racing
Image: © Media4Racing

Ostatnie