O Motorsport Grand Prix

Serwis Motorsport Grand Prix powstał w 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie jest źródłem najświeższych informacji ze świata sportów motorowych. Tworzy go grono ambitnych pasjonatów, którzy dają z siebie wszystko, by dać czytelnikom to, czego oni oczekują – najszybszych wieści z różnych dyscyplin motorsportu.

Przygotowując dla Was teksty, każdy z naszych dziennikarzy wkłada w swoją pracę całe serce. Wszyscy mogą być więc pewni, że nie znajdą tutaj fake newsów czy materiałów rodem z portali plotkarskich. Rzetelność jest bowiem naszą podstawową wartością.

Serwis Motorsport Grand Prix od początku swojego istnienia dąży do ciągłego rozwoju. Z tego też względu działa nie tylko na stronie internetowej, ale również w mediach społecznościowych. Facebook i Twitter zapewniają szybkość przekazu, jak i umożliwiają czytelnikom wchodzić w interakcje z nami, do czego też serdecznie Was zapraszamy.

Na łamach naszego serwisu skupiamy się przede wszystkim na królowej sportów motorowych, czyli Formule 1. Nie zapominamy jednak też o innych seriach, takich jak Formuła E, FIA WEC, Le Mans czy DTM. Wspieramy również polskich sportowców, tak więc nie zabraknie i o nich informacji.

Każdego dnia publikujemy dla Was najświeższe informacje w formie rzetelnie przygotowanych newsów. Poza nimi znajdziecie u nas wywiady z kierowcami i przedstawicielami ekip wyścigowych. Na łamach naszego serwisu nie brakuje też unikalnych treści w formie felietonów, artykułów bądź analiz.

Podczas sezonu wyścigowego dostarczamy Wam w błyskawicznym tempie relacji tekstowych z poszczególnych sesji. W poszczególnych zakładkach znajdziecie natomiast kalendarze, klasyfikacje generalne, jak i tabelaryczne zestawienie wyników.

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych:

Serwis Motorsport Grand Prix jest dostępnych w kilku sieciach społczenościowych włączając w to: Facebook, Twitter

POLUB NAS NA FACEBOOK'u

ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE