Podsumowanie Warsaw Motor Show 2018: Gratka dla fanów motoryzacji

Podsumowanie Warsaw Motor Show 2018: Gratka dla fanów motoryzacji

Tegoroczna edycja największych targów motoryzacyjnych w Polsce oficjalnie przeszła do historii. Ciekawa oferta i dobra organizacja tej imprezy sprawiła, że każdy fan motoryzacji, mógł znaleźć coś dla siebie.

Warsaw Motor Show 2018, była czwartą edycją targów pod tą nazwą. Organizatorzy zapewnili sześć wielkich hal związanych z motoryzacją. Największe marki samochodowe zaprezentowały swoje nowe modele aut m.in. Aston Martin, Audi, Peugeot, Tesla, Mercedes i wielu innych.

Warto podkreślić, że aby odwiedzić wszystkie hale podczas targów, trzeba przejść dobre kilka kilometrów. Największa odległość była pomiędzy halami D i E, gdzie trzeba było przejść prawie kilometr, aby dostać się do jednego z tych pomieszczeń. Ilość osób sprawiła, że czasem trzeba było czekać w kolejce, aby wejść. Szacuje się, że tegoroczne targi odwiedziło ponad 200 000 osób.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. możliwość przejażdżki samochodami elektrycznymi marki Tesla, Jaguar, Nissan i wielu innych, po torze testowym. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również strefa gier, gdzie można było sprawdzić umiejętności w grach: F1 2018, Forza Horizon 4 i Assetto Corsa, na przygotowanym profesjonalnie do tego stanowisku.

Warsaw Motor Show, to nie tylko samochody. Jest to również możliwość spotkania wielu sławnych osób, które bardzo mocno są związane z tematyką samochodową. W tym roku największe zainteresowanie wzbudziło pojawienie się legendarnego dziennikarza motoryzacyjnego, który był ambasadorem Warsaw Motor Show 2018, Richarda Hammonda.

Byłego współprowadzącego programu „Top Gear” można było spotkać, podczas drugiego dnia targów, lecz nie było to takie proste, ponieważ każdy fan bardzo mocno walczył, aby dostać autograf lub zrobić zdjęcie. Oprócz Hammonda, na targach można było spotkać się też m.in. z Gosią Rdest, Sebastianem Kraszewskim z kanału Kickster TV, Karoliną Pilarczyk czy Krzysztofem Zacharskim z kanału Zachar Off.

Warto podkreślić, że coraz więcej producentów samochodowych idzie w kierunku elektrycznym. Na większości stoisk można było zaobserwować, że co najmniej jeden samochód danej marki ma silnik elektryczny lub hybrydowy. Podczas tej edycji Warsaw Motor Show mieliśmy premiery tego typu samochodów m.in. Tesla Model 3 czy Triggo PB2.

Podsumowując, tegoroczne targi motoryzacyjne organizowane w Nadarzynie, można uważać za udane. Ilość odwiedzających tylko potwierdza fakt, że targi w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Warsaw Motor Show, jest to również świetna propozycja, aby spędzić miło czas z rodziną. Przyznam szczerze, że po tegorocznej edycji już nie mogę się doczekać Warsaw Motor Show 2019!