Podsumowanie Warsaw Motorcycle Show 2019

Podsumowanie Warsaw Motorcycle Show 2019

Tegoroczna edycja Warsaw Motorcycle Show przyniosła dużo wrażeń i wiele atrakcji dla zwiedzających. Wszystkie osoby, które odwiedziły targi w dniach 1-3 marca, mogły znaleźć coś dla siebie.

Podczas warszawskiego wydarzenia mogliśmy spotkać Olę Kutz i Marcina „Różala" Różalskiego, którzy byli ambasadorami tegorocznych targów. Odwiedzający mogli zobaczyć prezentację polskiego zespołu Wójcik Racing Team, dowiedzieć się jak wyglądają przygotowania do wyścigów długodystansowych ekipy LRP Poland oraz poznać zawodników z ekipy Pazera Racing, oraz wiele innych.

Fani wyścigów motocyklowych mogli zamienić kilka słów i zrobić sobie zdjęcie m.in. z Pawłem Szkopkiem, Markiem Szkopkiem, Bartłomiejem Lewandowskim oraz z Gino Rea, który został zaprezentowany jako nowy zawodnik Wójcik Racing Team.

Na dodatek na stoisku Triumpha do wglądu był motocykl kategorii Moto2, który w poprzednim sezonie brał udział w jazdach pokazowych przed wyścigami. Do dyspozycji zwiedzających były również dostępne motocykle Wójcik Racing Team oraz Team LRP Poland. Na targach nie zabrakło również Stunter13, który podzielił się wśród widzów swoimi umiejętnościami.

Dużą popularnością wśród motocykli drogowych cieszyło się Ducati Panigale V4. Włoski producent wykonał dobrą robotę. Od małego jestem dużym fanem BMW i zobaczenie na żywo BMW S1000RR zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Bardziej dociekliwe osoby mogły porównać motocykl LRP Poland oraz najnowsze BMW i zobaczyć jak bardzo ewoluował motocykl niemieckiej stajni.

Dla fanów Suzuki również nie zabrakło niespodzianek. Podczas Warsaw Motorcycle Show Suzuki zaprezentowało model Katana 2019 - retro motocykl odnoszący się do lat 80. Gratka dla fanów starszego pokolenia, a nawet tych młodszych. Dla fanów MotoGP — i nie tylko — były dostępne plakaty Alexa Rinsa, które rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Tegoroczne targi okazały się dużym sukcesem, duża ilość odwiedzających, wiele znanych osób czy też szeroka oferta sprawiają, że z roku na rok wydarzenie cieszy się dużym sukcesem. Osobiście nie mogę się doczekać następnej edycji targów, szczególnie że Yamaha ogłosiła, że przez kolejne dwa lata będzie partnerem targów.