Undefeated odpowiedzialny za nowe barwy McLarena podczas Indianapolis 500

Arrow McLaren SP / © Arrow McLaren SP

Drugi rok z rzędu Arrow McLaren SP nawiązał współpracę z firmą odzieżową Undefeated i wspólnie z nią stworzył specjalne barwy na 106. edycję wyścigu Indianapolis 500.

Do najsłynniejszego wyścigu po torze owalnym zostało niespełna ponad miesiąc, a tradycją jest już, że zespoły szykują na to wydarzenie specjalne barwy. Nie inaczej jest też z ekipą McLarena. W ubiegłym roku współpracowali już z marką Undefeated, jednak jedynie samochód Felixa Rosenqvista był pomalowany inaczej. W tym sezonie nowe barwy przywdzieją wszystkie trzy auta – każde z nich będzie miało jednak swą własną aranżację kolorystyczną.

Projektem kieruje sam założyciel marki Undefeated, James Bond. W przeciwieństwie jednak do ubiegłorocznych tygrysich barw (tiger camo), samochody McLarena na nadchodzącą edycję Indianapolis 500 przywdzieją oliwkową zieleń, fluro papayę oraz kolor jasnoniebieski.

„Kontynuowanie naszej współpracy z Arrow McLaren SP i Vuse już drugi rok, w celu przeniesienia projektów mody streetwear na kanwę wyścigową podczas Indianapolis 500, jest ogromną szansą dla marki i branży” – powiedział James Bond.

„Jestem podekscytowany rozszerzoną współpracą projektową i możliwością wprowadzenia w życie wizji Undefeated w całym zespole Arrow McLaren SP, jednocząc w maju nasze marki na torze wyścigowym, jak i poza nim.”

Arrow McLaren SP / © Arrow McLaren SP

Tegoroczna współpraca firmy Undefeated z McLarenem nie będzie opierać się jedynie o nowe barwy samochodów. Nowe kolory przywdzieją również stroje kierowców, jak i wyposażenie garaży.

„Po sukcesie zeszłorocznego projektu, zespół z radością ponownie powitał współpracę pomiędzy McLaren SP, Vuse i Undefeated, aby podnieść naszą pozycję na torze, jak i poza nim” – powiedział Taylor Kiel, prezes McLaren SP.

„Współpraca z taką marką jak Undefeated, poprzez innowacje i sztukę, podczas najważniejszego momentu IndyCar w roku pomaga w rozwoju sportu, napędza kreatywne innowacje i zwiększa zainteresowanie sportem.”

Projekty na torze będzie można zobaczyć już 20 kwietnia, kiedy rozpoczną się otwarte testy przed 106. edycją wyścigu Indianapolis 500. Barwy zespołu McLaren SP reprezentować będą: Pato O’Ward, Juan Pablo Montoya oraz Felix Rosenqvist.

Arrow McLaren SP / © Arrow McLaren SP
Image: © Arrow McLaren SP