Warsaw Motor Show 2019 już od piątku

Warsaw Motor Show 2019 już od piątku

Już jutro, o godzinie 12:00 rozpoczynają się w Nadarzynie pod Warszawą jedne z największych targów samochodowych w Europie – Warsaw Motor Show. Będzie to już piąta edycja imprezy, na której zaprezentowane zostaną po raz pierwszy w Polsce m.in. takie samochody, jak: Audi Q3 Sportback, Land Rover Defender czy też Ssangyong Korando.

Atrakcje

Po raz kolejny na targach pojawią się znamienici goście. W tym roku w Nadarzynie będzie można spotkać m.in. Richarda Hammonda, Bena Collinsa (The Stig), Krzysztofa Hołowczyca, Gosię Rdest, Karolinę Pilarczyk, Bartosza Ostałowskiego, Miko Marczyka, Sebastiana Lutego czy też Włodzimierza Zientarskiego.

Na odwiedzających czeka aż 100000 m2 pawilonów, wśród których znajdzie się wiele atrakcji. Ponadto wyznaczony został tor gokartowy oraz tor do driftu. Nie zabraknie także strefy tuningu, strefy motocykli i strefy oldtimerów.

Bilety

Warsaw Motor Show potrwa od 25 do 27 października. Piątek jest dniem przede wszystkim poświęconym mediom oraz przedstawicielom branżowym. Dwa pozostałe dni to już impreza otwarta dla szerokiej publiczności. Ceny biletów zaczynają się od 60 złotych (niedziela, zakup online). Istnieje także możliwość zakupu karnetu na sobotę i niedzielę (90 złotych, online) bądź też biletu VIP (240 złotych, online).

Dojazd

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie samochodem około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Centrum targowe dysponuje 15 000 miejsc parkingowych.

Do Nadarzyna kursują autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Pamiętaj należy jednak o tym, że „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach. Ponadto przez wszystkie 3 dni trwania targów Warsaw Motor Show kursować będzie bezpłatny autobus z centrum Warszawy (przystanek Centrum 03) do Ptak Warsaw Expo.

ROZKŁAD JAZDY BEZPŁATNEGO AUTOBUS