Nowy sezon na wirtualnych torach rozpocznie się w pełni 31 maja, wraz z wydaniem gry EA SPORTS™ F1® 24 na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i PC, dostępnej za pośrednictwem EA App, Epic Games Store i Steam.

Zamów EA SPORTS™ F1® 24 już dziś

W ramach programu lojalnościowego, przez ograniczony czas, kierowcy, którzy posiadają F1® 2021, F1® 22 lub F1® 23 mogą liczyć na 15% zniżki przy zakupie przedpremierowym F1® 24 Champions Edition. Gracze otrzymają też malowania zespołów esportowych McLaren i Alpine z sezonu 2023, które płynnie przeniosą się do F1® 24.

„Jest to pierwszy raz, kiedy gracze F1 23 mogą natychmiast poczuć się częścią sezonu 2024 dzięki obecności niektórych z ich ulubionych zespołów przed pierwszym „Lights Out” w ten weekend. Już wkrótce ujawnimy pełną wersję gry oraz wraz z odświeżonym trybem kariery, nowym systemem dynamicznego prowadzenia EA SPORTS i wieloma innymi nowościami” – powiedział Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny w Codemasters.

Wraz z drugą falą nowych malowań sezonowych, które pojawią się pod koniec kwietnia, gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają kilka cennych przedmiotów w momencie premiery F1® 24. Ekskluzywna cyfrowa edycja Champions Edition zapewnia kierowcom dwie nowe ikony Formuły 1®, 18 000 Pitcoinów oraz pakiet F1® World Bumper Pack zawierający zasoby do rozgrywek jedno- i wieloosobowych. Gracze otrzymają również dostęp do trzech dni wczesnego dostępu, począwszy od 28 maja, a wszystkie zamówienia przedpremierowe zawierają jedną dodatkową przepustkę VIP Podium Pass. Gracze zamawiający w przedsprzedaży Edycję Standardową otrzymają 5000 Pitcoinów i pakiet startowy F1® World.

Więcej informacji o F1® 24 już wkrótce.